Elma Sirkesi İle Zayıflama

Elma Sirkesi İle Zayıflama

Elma sirkesi ile zayıflama konusunda çok fazla soru aldık. Bu yüzden sizlere bu makalayei hazırlamayı görev bildik. İnternet ortamındaki yalan yanlış bilgilerle sağlığınızı riske atmamanız için güvenilir olmayan kaynaklardaki her yazıyı dikkate almamanızı öneriyoruz. Sitemiz sadece elma sirkesinin faydaları hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Kilo verme ve zayıflama konusunda da bu makalemizi dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Elma sirkesi ile zayıflama

Elma sirkesi kendi başına kilo vermenizi sağlamaz. Daha doğrusu elma sirkesi kullanarak mucizevi bir şekilde kilolarınızdan bir anda kurtulamazsınız. Size anlatacağımız bu yöntemleri uygularken bir taraftan da diyet ve bol egzersiz programlarınıza sadık kalmalısınız.

Elma sirkesi iştahınızı azaltmanıza yardımcı olur. Bu sayede gereğinden fazla yemek yiyerek kilo almanızın önüne geçer. Aynı zamanda içeriğindeki doğal asitler sayesinde yağlarınızın yakılmasına da yardım eder. Düzenli bir kullanımla ve doğru diyet & egzersiz programıyla haftada 2 kiloya kadar vermeniz mümkündür.

Elma sirkesiyle zayıflama nasıl olur?

Elma sirkesini doğrudan tüketmemelisiniz. Bir bardak suyun içerisine bir yemek kaşığı kadar elma sirkesi ve bir çay kaşığı kadar da bal ekleyerek iyice karıştırınız. Eğer bulabilirseniz çiçek balını tercih etmelisiniz. Ayrıca diğer yazılarda özellikle üzerinde durduğumuz gibi elma sirkesi organik olmalıdır. Çünkü bize gereken ve yağları yakıcak olan doğal elma asitleri sadece organik elma sirkelerinn içinde bulunur. Eğer elma sirkesine karşı bir duyarlılığınız yoksa yemek yemeden 20 30 dakika önce bu karışımı içiniz. Eğer bu karışımı aç karna içmekte zorlanıyorsanız, tatlandırması amacıyla su yerine portakal veya ananas gibi meyve sularını da tercih edebilirsiniz. Günün her öğününden önce bu karışımı kullanabilirsiniz. Bir aylık düzenli kullanımın sonunda tekrar tartıya çıkarsanız yakılan yağların kilonuzdaki etkisini göreceksiniz.

Bu karışım sayesinde yukarıda belirttiğimiz gibi iştahınızda belirgin bir azalma olacak ve yağlarınızın yakılması hızlanacaktır. Ayrıca hazım konusunda da destek olan elma sirkesindeki doğal asitler reflü, mide yanması gibi hazımsızlık sorunlarınıza da yardımcı olacaktır.

Elma sirkesinin faydaları hakkında yazdığımız yazılara devam edeceğiz. Ancak bu yazıya öncelik vermek istedik. Özellikle yaz ayları yaklaşırken kilo verme problemi yaşayanlar için biraz yardımcı olabildiğimizi umuyoruz.

One thought on “Elma Sirkesi İle Zayıflama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elma Sirkesinin Faydaları